Jsme tu pro Vás již od roku 2002 a jsme jen lidi, stejně jako Vy

Tomorrow Systems s.r.o. je stabilní česká společnost orientující se na progresivní odvětví IT trhu s 18 letou historií. Nečekanou shodou okolností se firma vyvinula během několika let v progresivního hráče na trhu IT technologií, hodnotíce zpět, jak k tomu došlo, nenapadá nás jiné vysvětlení, než že náš přístup k lidem a zákazníkům jest prostě lidštější, přátelštější a jiný. Dělá nám radost moci pomoct každému jednotlivci, a naše práce nás baví a kdosi prohlásil, že pokud nejste líní nebo neschopní, vše se daří.

Nechceme zbytečně plýtvat pamětí našeho www serveru a nebudeme zde popisovat naši cestu vzhůru ani naše výhledy v ještě lepší příští. Místo toho sdělujeme, že Tomorrow Systems je kolektiv normálních, a nebojíme se to sdělit – i schopných – jedinců. K tomuto přistupujeme s naprostou profesionalitou nám vlastní. Cílem není v žádném případě pouhý přeprodej, od tohoto jsou zde jiné produkty jako otop do kamínek bez jakéhokoliv vytváření cenové, produktové a jiné podpory.

Tomorrow Systems s.r.o. je výrobcem a distributorem značky WODASIGN, která vyrábí zařízení pro zítřejší technologie například www.wodaplug.com a www.wodasign.net. Tomorrow Systems s.r.o. také podniká v oblasti záchrany dat a IT bezpečnosti. Tomorrow Systems s.r.o. vlastní řadu eshopů, viz sekce „Naše e-shopy“.

Máme pobočky v Praze a na Mělníku – je to jednoduché, použiváme to, čemu jiní věnují 268,33 řádku k popisu nejmodernějších technologií – používáme online servery a terminal v reálném čase. Tomorrow Systems s.r.o. prostě podporuje své partnery a zákazníky tak jako oni nás, naše slovo platí a stejný přístup budeme chtít i od Vás všech ostatních. Ač to je trochu prohnilé, pokusíme se alespoň my chovat tak jak se má. Omlouváme se všem, kdo čekali představení firmy, které lze najít všude, jsou prázdná a nic neříkající okopírovaná slova.

Děkujeme a těšíme se na Vás Tomorrow Systems s.r.o. team.

cs_CZCzech