Ověřené a kvalitní služby již 20let

Naši kvalifikovaní technici dělají svou práci na profesionální úrovni. Správné připojení Vám zajistí nepropustné a vysoce kvalitní hardware pro tripleplay internetové služby.

Tomorrows datarestore

Odborně zachraňujeme data na všech typech nosičů (z pevných disků IDE is SATA, SCSI, z disků zapojených v RAID polích, zálohovací pásky, magnetooptická média, Diskety, ZIP,JAZ, Bernoulli, CD, DVD) operujeme na: MS (FAT, NTFS -všechny formy), UNIX, LINUX (EXT, EXT2, EXT 3), APPLE (HSF, HSF+), Novell (NVFS-všechny variety, NSS), OS/2 (HPFS), AMIGA (IFS), většina kryptovaných FS (pokud se nejedná o mechanicky poškozenou datovou vrstvu).

Tomorrows data transfer

Nabízíme konzultace v oboru přenosu dat a distribuce internetových služeb pro koncové zákazníky. Náš HW nabízí řešení pro  náročné a atypické datové sítě WiFi, EPON a EOC – Internet po koaxiálním kabelu. Naše WiFi moduly jsou oblíbené pro profesionální WiFi hotspoty a aplikace typu Internet pro cestující či pro náročné datové video přenosy a průmyslové aplikace.

Dopřejte si kvalitní výrobky za dostupné ceny

Tomorrows Trade

se zabývá vývojem, prodejem, servisem a předváděním nejnovějších IT technologií. Nabízíme laděné speciální edice reprosoustav, sluchátek EarBuds, výkonové soustavy a chytré multimediální centrum / autorádio pro vaše auto s vlastním firmware, nejmodernější solární powerbanky. Několikeré ocenění Heureka produkt roku, Reddot design award a další !!! Tradice od roku 2002 Nejlepší zvuk, výdrž a mobilita ve své kategorii! Zvukově laděné série pro rok 2021! Nové produkty pro ČR každý rok!

cs_CZCzech